| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den, potrebuji se podelit snad i poradit, jsem v malinko podobne situaci. S pritelem nejsme spolu tak dlouho jako ostatni pary, ktere se bavi o svatbe, ale me to velice rmouti. Uz na zacatku jsme spolu zacali bydlet od prvnich dnu jako manzele, klasicka delba prace, spolecne finance, pece o druheho, zkratka vse, co k partnerskemu zivotu patri. Po nejake dobe prisel pritel za mnou s zadosti o ruku, zname se jiz dlouho jako kolegove z prace... rikaval ze vi moc dobre co ho semnou ceka. Byl to doposavad nejstastnejsi den v mem zivote. Resili jsme datum i Jak by co melo vypadat.... skoncili jsme pak ale u otazky financi.... byla jsem schopna je sehnat behem par dnu, ale tu uhodila kosa na kamen zacalo prekrucovani a zdrahani az to skoncilo odkladem na nekdy ... pul roku na to jsem se narovinu zeptala co stalo s nasim svatebnim dnem a odpoved byla studenou sprchou."Nevim jestli je vhodna doba nato abychom se brali" pritel mi zatajil par informaci, jeho prohresky z mladi se zacali projevovat v podobe neznamych .... dluhu... tvrdil a stale tvrdi ze se musime nejdrive splatit a potom se muzeme zabyvat jinymi vecmi. Nedovedu pochopit, ze by o tom drive nemluvil... obavam se ze jsou to jen vymluvy. Vse byl jeho napad, dal smer me predstave o nasem spolecnem zivote a ted mi ji vzal,nejhorsi na tom celem je, ze to neni poprve... uz nekolikrat me takhle poplasil, ze jsem jiz nekolikrat mela sepsany seznam hostu a potom opet uderil svoji nemilosrdnou teorii o vhodne dobe... v cem spociva problem? Je to opravdu v one ohleduplnosti ke me, kvuli jeho dluhum, na ktere ovsem stejne doplacim jiz ted, nebo problem tkvi v jeho nerozhodnosti, ci je nadneseni snatku jen jakasi pojistka v podobe me osoby? Prosim rada bych znala nazor druhych lidi.... opravdu nevim zda ma cenu porad jen cekat a trapit se.... dekuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.