| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chci se zeptat, zda to tak některá doma máte. My zatím bydlíme samostatně, ale výhledově se chystáme udělat vestavbu nebo přístavbu a k našim se přestěhovat. Důvodů je vícero, to nechci rozebírat, ale problém který mám, je z nadpisu asi jasný. My (často obtížně- stále se učíme) jedeme RaR, a rodiče jsou typicky autoritativní styl. Starého psa novým kouskům nenaučíš...i když mamka se snaží a párkrát jsem od ní už slyšela svou efektivní formulaci, ale co naplat, těch neefektivních je přemnoho. A náš prvorozený 3,5 letý není jednoduchý. Ale které prvorozené dítě je, že. Zdá se mi, že vždy, když u našich strávíme týden, navíc bez manžela, tzn.se mu babička věnuje hodně,neb já se zase hodně věnuji malé, je synek pak jak ze řetězu utržený na soft RaR komunikaci nereaguje téměř vůbec, jen na drsné pokyny, rozkazy, hrozby atd. Trvá nám pak více jak týden, než se zase jakž takž dá do kupy a trochu začne fungovat svobodně respektován a respektujíc. Takže bydlíte někdo s prarodiči pod jednou střechou a jak vám jde RaR výchova?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.