| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, u nás ve městě tohle naštěstí problém není, protože školky dávají návrh u nadaných dětí o zařazení do speciální třídy, která je tu pro nadané děti- tam děti skládají náročné přijímačky... Moje dcera měla geniálního klučíka ve školce coby nej. kamaráda a opravdu to bylo dítě, které se úplně lišilo od ostatních.
Jinak naše budoucí učitelka v 1. třídě proti tomu "umí číst, umí psát" nebyla, jen říkala, že opravdu nemá smysl do dětí něco tlačit přes prázdniny kvůli 1. třídě- prostě nechat je žít. Říkala, že už zažila i děti, které uměli číst a psát, ale pak to třeba bylo i na obtíž, protože měly špatné návyky... ale nehaněla to - říkala "uvidíme později...". Nicméně nikdo z rodičů se tam nazmiňoval, že by měl doma dítě, které plynně čte, píše... Ale ambiciózní rodiče opravdu znám. Před chvílí se mi zrovna jedna kamarádka ozvala s tím, jak má nadaného chlapečka, který hraje hry na PC a ptá se na nová angl. slovíčka a jak byl šikovný u zápisu a že bude určitě po jejím mužovi, jak mu všechno půjde samo a bude mít samé jedničky celou ZŠ... Jsem se musela smát - můj manžel je taky velmi nadaný, chytrý, vzdělaný, ale o našich dětech bych si netroufla tvrdit, že bude některá po něm i když občas si říkám, že v tom, či onom je mu ta či ona paodobná- 1. třída či první stupeň jde většině dětí, že jo ~d~ ~:-D nehledě na to, že jsou i děti, který první stupeň proválčily a pak najednou světe div se byli skoro premianty třídy ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.