| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki,tak to jsem ráda, že nemám sama ten samí názor......jen nevím co jsem udělala špatně......možná to co mi všichni vyčítali- kluci se na něco zeptali a to bylo období pořád něco... a já okamžitě odpovídala......pokud jsem nevěděla. Chtěla jsem to doma připomenout. Kamarádky mi říkali...." na to jsou malý , to nechápou, k čemu jim to bude"
No bohužel na podzim se zděsila i sestřenka, jak to, že 9letý dítě ví jak funguje zhruba elektromotor a je schopný si ho jít s dědou na půdičku hledat s takovým nadšením.....
já vidím problém ve zvýdavých dětech.

tak já mám taky kamarádky co se s dětma prvouku učí..
..,ale hodiny ty děti znají...dokonce od školky 1/4,1/2,3/4 celá...Minuty se doučil nějak sam....Dan a Luk si nosil tak dlouho papírový hodiny, že se to učil právě poslední rok školky....

Jo a když luk vytáhnul všeobecný přehled přípravi na gympl. Tak jsme ho projeli celej za 2 večery a nevěděl asi 1 otázku a to jsme zanedbali- co je tajga(to si šel vyhledat do PC) a pak tam spletl asi 2 nějaký logický úlohy..takže jsem touklidila vlastně okamžitě a věnovali jsme se češtině.
A pak se o půl roku později zajímala kamarádka co tam je v těch přípravácvh tak jsem jí to půjčila a její šeśťák právě z tohodle nevěděl skoro nic.~d~

Milado no to je teda úžasný......ty přesný metry.....a v učebnici nic....~a~

Lipoo , jak jsi říkala, že děti neznaj slovo tchán...tak obě děti přišli postupně ze školy a říkali, že jsou ve třídě jediný co nemají žádný bratrance nebo sestřenice.A začali se pitvat v tom proč je moje sestra karieristka a děti nemá. A proč manžela brácha taky žádný nemá.....)vzhledem k frekvenci střídání partnerek nemožný)...super vysvětlování....~:-D
a nejlepší bylo letos v pátý.....nevím už co přesně brali,ale děti porovnávali rok svatby a narození prvního dítěte.....takže Luk přišel ze školy a dotaz: " Proč mají všichni stejnej rok jen XZ 2 roky a já ještě víc"
Kdo to dal do osnov~q~ sakra co je komu po tom jak dlouho trvalo rodičům porodit dítě~:(

dny v týdnu se učili ve školce , měsíce taky....ty se jen třeba Dan musel naučit popořadě.....

Hodiny měl Luk loni celkem 3x během školního roku v matice nejdřív celý a vždycky pacičky a pod tím i digitálky jakoby dopsat. O 1/4 roku později znovu 1/4,1/2, 3/4 a za další měsíc jako zopakování.
A pak se jim to promíttlo i do prvouky.
Letos někdy napodzim se učili minuty... a je to měsíc to měli asi jako opakování.

Jinak Luk měl prvnouku - PRODOS, matiku . ALTER, češtinu - Dialog

DAn má všechno od didaktis....a přijde mi to dobře zpracovaný.....zatím jsem nad tím tolik nenedávala snad jen právě nad prvoukou- malůvky kytek....tak užasná malůvka až podle osmisměrky jsem poznala, že to nejsou 2 růže rozkvetlé,ale tím druhým chtěl malíř vyjádřit pivoňku....protože přišel Dan, že tam má dvě růže co s tím.....~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.