| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to "s tebou si vořou...asi sis je tak naučila", ehm, - no naučila, ale tomuto sa dá pri dvojčatách len ťažko vyhnúť, hlavne ak sú to prvé deti. Nechce sa mi rozpisovať, prečo, ak sa niekto zamyslí, tak na o príde, ak nepríde, môžem aj vysvetliť.
Ale súhlasím čiastočne s Lenkou. Pani, ktorá by prišla ku vám, by čiastočne pomohla, ak by si na ňu zvykli (môžeš telefonovať, ísť na záchod, navariť, kým ich ona pozabáva), ale skútočný relax by bol, keby boli z domu. Nemusíš sa toho báť, tiež som mala bobky (a ~n~) a nakoniec to prebiehalo prekvapivo dobre. Pôvodne som ich mala prihlásených do súkromných jaslí, ale bola som sa tam pozrieť a nepáčilo sa mi ani prostredie a keď som sa dozvedela, že sú tam 2 vychovávateľky na 18 detí, tak som to aj zrušila. Potom sme objavili tie pidi "jasličky", síce ich tam treba voziť, ale som spokojnejšia. Dvojčatá, aspoň tie moje, nemajú žiaden problém s detskou spoločnosťou, celkom prirodzene ju vyhľadávajú, dospelí tam akurát "asistujú". Po cca pol roku mi až niekedy bolo ľúto, že keď sme po nich prišli, S. sa najprv radostne rozbehla ku mne a potom sa vrátila k deťom a musela som ju vyslovené naháňať, že ideme domov.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.