| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám strach, že jak v kuchyni zhasnu, takže se přemístí a bude kempovat někde jinde a jakmile to budu nějméně čekat, tak na mě hupsne. kéž by byl na zemi, dala bych na něho rychle lavor, ten bych ještě nějak zatížila, přeci jenom naštěstí se ty potvůrky nemůžu podhrabat, a holt bych čekala s lavorem v kuchyni do odpoledne... já jednou pavouka chytala, on se zdál pomalý jak lezl, ale jakmile jsem ho chtěla dát pod sklenku, začal být rychlý jak fretka a od té doby volám na chytání někoho jiného. asi mám fobii od té doby, kdy jsem byla u tety na prázdninách, a to byl velmi starý byt, a při sprchování v tom sprchovém koutě, jak tekla voda do toho odtoku, tak z něho vybýhali FAKT obrovští pavouci (5 i více, celá rodina i s jejich příbuzenstvem snad) (samozřejmě po vaně, někdy se spletly a vlezli i na mě - na nahatou mě) a od té doby začala má pestrá sbírka fobií. to mi bylo snad 5 let nebo tak..
velký pavou to je, ale zas tak chlupatý není, i když BYL blízko těch tyčí od topení v kuchyni, a obvykle slyším všechno, co se děje v kuchyních nad námi i pod námi, protože to není natěsno, a mohl se protáhnout...................... bože snad to je normální pavouk, a ne jedovatý........................ bojí se pavouci nějakého smradu?? můžu použít nějaký sprej, co bývá v běžně v domácnosti? takových těch běžncýh 2cm pavouků nemám strach, na balkoně sem tam nějaký je, ale tohle je moje území, doma, kuchyň, a ještě k tomu takový nohatý velký.........

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.