| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na jedné akci vzal 6 letý syn známých na výletě zmiji do ruky a ta ho kousla, naštěstí to viděla jedna kolegyně a šla mi to říci (měla jsem ho v tu dobu na starosti), protože on by to ani nikomu neřekl, bál se, že by dostal vynadáno. Šla jsem za ním, šel tak 10 metru před námi na vcelku rušné lesní cestě a ptala se ho a on to ještě popřel. Naštěstí!! kolegyně si byla jistá, viděla to zdálky, ale říkala, že to určitě byla zmije. Na prstu měl miniaturní ranku, objevila jsem ji až po velmi důkladném pátrání, takže kdyby si nebyla tak jistá, tak bych asi uvěřila jemu, že se nic nestalo. Hned jsme volali rychlou (uprostřed lesa ,kde jsme byli, byl naštěstí singál) a pospíchali do civilizace. Během 10 minut mu začal ten prst jakoby opuchat, chlapi ho vzali na ruku, aby nechodil a nenamáhal se, ruku nechal svěšenou dolů. Zkusila jsem samozřejmé také mu to jakoby vysát (i když jsem věděla, že se to nemá) a podvázali jsme ten prst kapesníkem ( i když to asi moc nepomohlo, ale člověk měl prostě nutkání NĚCO udělat). Trvalo to asi 15 minut než jsme doběhli do vesniceš....bylo to hrozný, jak jsme běželi, nikdo nevěděl, jak to spěchá a co se může stát. U penzionu jsme ho naložili do auta a jeli rychlé naproti, tak asi za 10 minut jsme na silnici slyšeli houkání, mávali jsme, zastavili a my ho přeložili do sanity. V tu dobu už měl tu ruku jakoby fialovou-černou kolem žil tak 10cm od zápěstí mu to stoupalo nahoru.... Já byla úplně na prášky, protože v tu chvíli, kdy se to stalo, jsem ho měla hlídat, ale v životě by mi nenapadlo, že bude brát do ruky hada a že ten bude ležet na rušné cestě. No ruka mu začala černat, měl jí černou až k rameni. Sérum opravdu nedostal, říkali, že by to právě mohlo být ještě horší než samotné uštknutí. Byl v nemocnici týden.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.