| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám děti skoro přesně 2 roky od sebe, vždycky jsem chtěla děti hodně brzo po sobě. Kdybych si ale teď měla vybrat, brala bych odstup 3 roky.
Otěhotněla jsem chvíli po tom, co malá začala chodit, bylo mi blbě, neměla jsem sílu za ní pořád běhat. Jedinou výhodou byl můj splněný cíl, že do narození bráchy musí být bez plen, což se před jejími 2. narozeninami podařilo (zcela bez plen, i v noci). Pak začala hodně mluvit, začala se učit písmenka a čísla, ale já jsem se jí po porodu nestíhala věnovat tak, jak bych třeba chtěla.
Jinak tedy kolem toho 3. roku začaly být moje děti celkem samostatné. Uměly se s mojí minimální pomocí svléknout, obléknout, obout, sejít a vyjít schody, najíst se, napít z hrnečku bez toho, aby to bylo všude po bytě...
Takže od dovršení cca toho 3. roku druhého dítěte si to rodičovství konečně užívám a baví mě to. Momentálně jezdíme rádi celá rodina na kole (každý na svém), u vody vydrží děti chvíli sedět na dece, takže si to můžu užít i já... a v tomto hezkém období nastupuji za 2 měsíce zpátky do práce ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.