| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já druhé zrovinka čekám a rozdíl bude 23 měsíců. První kluk, teď to prý má být holka. I když jsem si ji přála, je mi to fuk.

Myslím, že každý to má jinak, já takhle brzy děti po sobě chtěla, ale je pravda, že až teď, co má můj uličník 20 měsíců si uvědomuju, že to nebude žádný med. Uvědom si totiž, že půlroční miminko ještě takovou péči nevyžaduje a i když mám dítko zatím jen jedno, pro mě bylo prvních asi 9 měsíců balada, nabralo to grády když začal běhat a to jsem i s jedním měla co dělat. Nevím, jak bych zvládala k tomu ještě malé miminko.

Teď ve 20 měsících je už "rozumný" - ale opravdu jen v uvozovkách. Dá se s ním domluvit, hezky mluví, ale je to rošťák. Už pro něj nevařím extra jídlo, spí celou noc, žádný větší problém nemáme, takže za 3 měsíce doufám nezešedivím úplně, ale jen trochu. Ale těším se, moc.

Prostě v těch prvních 2 letech se všechno strašně rychle mění. Myslíš si, že zvládáš dítko, resp. ve tvém případě miminko, vše klape, ale za 9 měsíců, až by se ti narodilo druhé, bude vše jinak.... bude to určitě chtít podporu (manžel, rodiče,...)

Já si to nedovedu představit, když by byl rozdíl pod 1,5 roku.
Hodně štěstí a ať je to hlavně zdravé, lhostejno pohlaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.