| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně si to vystihla. Taky můj život nebyl samý večírek, dovolená, zábava apod., ale chybí mi. ~d~ Nedávno jsem tady v jedné diskuzi zjistila, že má depku jako prase (už je to trošku lepší) a představovala jsem si, jak dojdu na nádraží, nasednu do vlaku a pojedu někam pryč a už se nikdy nevrátím. ~d~
Asi mi chybí ta svoboda. Možnost dělat co chci, kdykoliv chci. Mohla jsem si vybrat zaměstnání klidně někde daleko, ale podle mého gusta, mohla jsem si říct, že si teď lehnu s knížkou na zahradu a do večera se nehnu apod. Nic z toho teď nemůžu. Musím přemýšlet, kdo vyzvedne děti ze školky, co bude k jídlu, co všechno ještě nemám hotové a co musím udělat apod. Pořád je to takový tlak na mě, protože nikdy není nic v ideálním stavu. ~d~
Ale jak jsou děti pryč (třeba na dva dny u babičky), tak je mi najednou hrozně smutno. Je tu ticho, chybí mi a do ničeho nemám chuť. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.