| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Strach jsem z něj neměla paradoxně největší u prvnho dítěte, které nedokázalo spát jinak než na břiše, ale u nejmladšího, byl poměrně iracionální a i vzhledem k možné asociaci s očkováním hexou jsem ji raději nechala očkovat až po roce věku.

Jinak jednou z nejlepší prevencí SIDS je spaní v těsné blízkosti matky, jak tu někdo psal, matka spolíhající jen na sebe se i z hlubokého spánku vzbudí poměrně rychle a navíc dítě se naladí na její spánkové rytmy a dech mu vypadává méně prabděpodobně.

A ještě jedna věc mě tak nějak uklidnila - děti prostě někdy nevysvětlitelně umírají. Někdy ještě v děloze, někdy brzy po porodu, někdy později, a některým těm úmrtím prostě nelze zabránit. Vnímám to tak, že v tom dítěti je skryto něco, co spustí destrukční program a jde v podstatě o náhodu, jestli se spustí nebo ne. Mohu udělat nějaká základní opatření, jako nekouřit, nepřetopovat, ale přes všechna opatření může klidně zemřít na zádech v kočárku, který vezu. Takže asi je jednodušší to prostě nějak přijmout jako fakt a nestresovat se tím trvale.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.