| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Martheen, ani amniocenteza neda 100% jistotu, alespon me to tak rikali. Moc casto do teto diskuse nechodim, ale obcas juknu abych podporila budouci maminky. Ja jsme na amniocenteze byla. Nemeli jsme jakykoliv duvod na ni jit. Sla jsem kvuli veku . V tu dobu me bylo cerstve 35 let a doktorka me rekla , ze bych mela vyuzit toho , ze je to hrazene pojistovnou a ja snizim riziko na minimum. Strasne jsem se bala, ale jelikoz moje teta pracovala 20 let u Apolinare a ujistila me, ze se za svoji karieru nesetkala s tim, ze by nekdo o miminko v dusledku amniocentezy prisel, rozhodla jsem se ji podstoupit. Vystresovala jsem celou rodinu, se se bojim bolesti a tak dale a nakonec me podporila moje kamaradka, ktera amnio podstoupila , a ujistila me , ze o tom ani vedet nebudu. Ted se urcite ozvou ty maminy co neco citily a mely spatne zkusenosti, ale u me to probehlo tak, ze jsem o tom ani nevedela. Odber krve byl pro me vzdy horsi. Nakonec mame zdravou holcicku a jsem moc rada, ze jsem na amniocentezu sla a sla bych opet znovu. Vsem maminkam zdrave miminka :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.