| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ty jsi strašně naivní.Já ti něco řeknu.Víš kdy jsem zkusila první alkohol?Byli mi tři,čtyři,pět,nevím již přesně.Chodila jsem do školky.Moje máma a můj táta chodili do práce,mě hlídala babička-tedy pokud jsem zrovna nebyla ve školce.A babička mi kupovala vaječný koňak.Úplně první okamžik kdy jsem poprvé ochutnala si již nepamatuji,už je to přes třicet let.Ale velmi dobře si pamatuji,jak jsem si lila jako předškolní dítě ten vaječňák do takového štamprlete z modrého skla a vylizovala ho prstem.Moc mi chutnal,proto mi ho babča kupovala.Měla na chodbě takovou malou almárku,a tam na mě občas čekala lahvinka té žluté dobrůtky.Ty štamprlata jsem udělala klidně dvě,tři po sobě.A myslíš,že na mě rodiče někdy poznali,že bych pozřela alkohol?A jinak,přes veškeré ranné zkušenosti s alkoholem ze mě není alkoholik.Alkohol si dám jen velmi příležitostně,stačí mi dvě tři skleničky,a též patřím k těm kteří vědí kdy mají klapku,když už se napijí.Vejce,když je podle tebe tak snadné poznat že je dítě zfetované,proč je tedy tolik narkomanů kteří jsou již na droze závislí?Že by nikdo z nich nechodil domů?~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.