| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,
zrovna chovám na klíně 16ti denního syna.
Tři děti jsme vždy chtěli, ale i tak je syn nepláňátko, v plánu byl tak za 5 let.
Musím ale říct, že jsem hrozně šťastná a osobně bych na potrat nikdy nešla.
Je ale pravda, že když jsem to zjistila, byla jsem zaskočena a to z toho důvodu, že tři měsíce předtím jsem se přeprogramovala z toho, chci třetí dítě teď na odkládáme třetí dítě na dobu neurčitou. Takže dostat se do stavu - čekáme třetí miminko teď... musím řešit věci, špatná finanční situace atd.. atd...
Teď jsem ale nejšťastnější na světě, je to velký miláček, děti ho zbožňují a je hrozně hodný. Po dcerce, která spala od narození tak max hodinu denně a max dvě hodiny v noci v kuse až do třech let je to opravdu velká změna.

Výhody a nevýhody... nevím, jestli to takhle jde u dětí řešit.
Hodně taky záleží, jak staré máš ty dvě děti.
Já čerstvě osm - syna a tři a půl holčičku.
Syn pomůže, malého pochová a víceméně mě už nepotřebuje, občas lítá celý den venku, přijde se jen najíst a večer umýt a vyspat..
dcerka byla dost náročná - má ADHD (proto jsme třetí chtěli odložit), ale jsem z ní hrozně překvapená, jak úžasně se k bráškovi chová a s jakou lehkoství zvládá to, že zrovna člověk nemůže jí vyhovět, případně se jí věnovat.

Finance se vyřeší, pokud nepotřebuješ všechno mít super luxusní a nové. tak se dají koupit velice levně věci z druhé ruky (já musela koupit znova kočár, autosedačku, fusak - aktivně jsem to po dcerce už prodala) a taky mimi oblečení .- protože co se mi vrátilo po synovi - bylo už po čtyřech dětech, tedy naprosto sežrané.

Negativa zatím žádná nevidím... jasně.. miminko je záhul, plenky něco stojí, ale spoustu věcí může podědit a ten uzlíček za tu námahu určitě stojí.

Moc ti gratuluju a neboj se toho. Časem budeš ráda, že jste benjamínka měli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.