| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nám taky říkali takové,,blafy"~d~
Ale to bychom nesměli mít ani jedno dítě,vždyť i to jedno jediné je úvazek na celý život,ne~t~
Řečma okolí se rozhodně netrápím a ty bys taky neměla,je to vaše rozhodnutí mít třetí dítě a ostatní to musí respektovat,přece jen to není starost nikoho jiného než tvoje a tvého muže.
My teď tohle řešili,protože čekáme čtvrté,moc jsme ho chtěli,ale ostatní do toho nevidí,myslí si,že jsme nezodpovědní atd.~a~Už nikdo nevidí ,že skoro rok jsem každý měsíc brečela nad negativním těhotenským testem,jak moc velikou radost jsme měli,když se konečně objevily ty vytoužené //~:-D
Když se mě moje babička zeptala,jestli si to nechám!!! ve 14tt!!! tak na mě šly mdloby~a~Přece kybych další dítě nechtěla,tak bych ho neměla,ne?Je mi z reakce okolí smutno~n~ proto jsme to pojali jako naši soukromou věc a nehodlám se nikomu ospravedlňovat a zpovídat~l~
Starší děti přijaly mladšíh úplně skvěle,zbožňujou ho a další miminko budou brát naprosto stejně,jsem si tím jistá~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.