| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

martino, tak přesně, když jsem byla vdaná poprvé, přitahoval mě kdekdo. Ne že bych nutně a vždycky tu touhu naplnila, ale pokud už, hlavu jsem si s tím nelámala a pokud je mi známo, můj ex manžel také ne a ani jsme si to nevyčítali navzájem, nechlubili jsme se, ale ani úzkostlivě nemuseli tajit. Volný vztah se tomu říká? Ve finále byl ten vztah tak volný, že jsme místy, jak se to zrovna sešlo, byli dva počestní spolubydlící.
Takže jsem si samozřejmě nelámala hlavu, když se mi do cesty (tedy do postele) připletl mladý, svobodný muž a časově a vzdáleností omezená příležitost.
Jenomže z nezávazného a hlavně nerovnoměrného úletu se vyklubala láska a vztah tak pevný, že si skoro troufám říct lidmi nerozbitný a že se pokoušel kdekdo rozbíjet, rodina, kamarádi....po dobrém, ba i po zlém, různými anonymními dopisy a podobnými legráckami.
Jo, od té doby mě jiní muži fyzicky nepřitahují, není to volba, je to stav věci. Takže kdyby se přede mnou objevil idol všech žen, s klidem ho počlu do háje a půjdu svádět toho jednoho jediného (moc práce to nedá - podotýkám).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.