| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj,

taky tenhle "problém" v současnosti řeším. Mám doma školačku - 7let a kluka - bude mu 6let. No a je pravda, že všichni kolem mně by chtěli a já váhám. A nebydlíme ve 2+1, máme baráček, takže místa by bylo dost. Ale já jsem si "zajela" svůj režim, mám obrovské štěstí a dělám na kratší úvazek, takže v pohodě zvládám práci i děti. No a proto váhám. Nejvíc by mimčo "komplikovalo" (nemyslím to doslovně) život mně. Musela bych jezdit pro děti do školy (cca 15km), nebo je nechávat napospas manželovi, který je v práci dlouho.. U mně by zvítězilo to, že bych v poledne vzala mimi, naložila do auta a jela pro starší sourozence:) Kroužky by se taky dali vyřešit, toho se moc nebojím (než holka absolvuje tanečky, já si můžu dát kafe, ne?:) Jenom pak ten společně strávený čas..Teď už obě děti jezdí na kole, lyžují..To by se pak hodně omezilo s mimčem. Na druhou stranu, když vidím kočárek s miminkem, toužím po něm hrozně..Takže teď jsem ve stadiu, kdy se snažím různé životní situace představit s miminkem a rozhodnout se podle toho..Jinou možnost, jak z toho ven já nevidím. Ale když mám v hlavě "majáček", který mi říká, že bych si někdy mohla vyčítat, že jsem si nepořídila "benjamínka", tak to vidím jasně:) Ještě bych podotkla, že porody jsem úplně bez komplikací neměla, u druhého jsem málem vykrvácela - měla jsem vysoký tlak. A druhé těhotenství byl taky boj. I když já jsem byla v pohodě, dle lékařů jsem měla ležet už někdy v 6. měsíci. Ale kam bych dala roční batole? Tak jsem to nakonec "ustála" a pak jsem málem porodila cestou do porodnice:) Tak jak to vidím, do třetího mimča půjdu a rodit budu doma:)Hodně zdravíčka, poslední dobou vidím, že je to nejdůležitější, není to jenom fráze, ale nechci to tady rozebírat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.