| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snažím se věnovat jí přes den každou volnou chvilku když prckové spí, a když nemůžu já, snažím se zařídit jí babičky, dědu, kamarádku... ale určitě pocítila úbytek pozornosti, už jen tím, že když přijdou prarodiče, nenosí už dobroty jen pro ni, ale i pro malou ségru.

Plyšáky do postele má (dokonce jsme sháněli plyšového krokodýla,aby všechny ty masožravce přepral ~:-D), světýlko má taky, CD s písničkama a večerníčkama, na dvoře hlídá velkej pes, zkoušela jsem i "kouzelné" předměty na parapet, všechno marný. Když se ptám na podrobnosti, zabředá do takovejch fantazií, až mi jde hlava kolem.

Druhá dcerka má teprve 16 měsíců, ještě jí nemůžem nechat odejít z postýlky samotnou a taky se ještě občas v noci vzbudí, takže být spolu samy dvě v pokojíku, to bych se zatím bála.

Jinak, já byla taky takovej strašák, pamatuju si to, měla jsem pod postelí čerta kterýmu kapala z jazyku krev, ale bála jsem se vylézt, aby mě nechytl za nohu. (to jsem jí ale samozřejmě nevyprávěla)~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.