| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo ta krize jednou vždycky přijde?Měli jsme s manželem taky jednu krizi,naštěstí jsme ještě neměli prcka bylo by to o to horší? Já to vyřešila po svém,začala jsem se starat pouze sama o sebe,chodit s kamarádama atd.A ejhle najednou mu to začalo vadit,vyděl že má o mně zájem taky někdo jinej a můžu vám říct že netrvalo dlouho a klečel mi u nohou a žádal mě o ruku,ale jsem trochu mrcha a nechala jsem ho trochu podusit?Za dva roky jsme si pořídili prcka a náš vztah se tím ještě víc upevnil.A kdyby jsme náhodou měli znova krizi a začal vymetat večírky,moc dobře ví co by se stalo...přišel by o syna protože já nikdy nedopustím aby mu ublížil jako mě,a i po těch letech to ještě bolí? Váš chlap musí vydět že má o vás zájem taky někdo jinej a pokud mu je to jedno tak bych ho kopla.....!! říkám si kdybych někdy nááááhodou chtěla druhý dítě tak bych musela zase jezdit za prací do Holandska abych si ho mohla na český poměry pořídit?Nerada bych dopadla jako moje příbuzná,která má tři děti,a nemaj co do pusy,s dětma nebyli nikde na dovolený,atd.A nebo muj manžel,má ještě bráchu a rodiče je nikdy nikam nevzali ani do Zoo??A tohle chce všechno prckoj vynahradit,kdyby jsme měli druhý dítě tak nejedem nikam...?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.