| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"jelikoz jsem citila, ze je na me utoceno, kdyz mam jiny nazor nez Vy"

Tak si to citila nespravne..

"Chtela jsem rici, ze znam pripad, kde si mysli, ze plesknuti je netreba a zrovna to nefunguje, jak by melo.Na navsteve mi tu chlapecek leze v botech po gauci, tuka lzickou do plazmove televize, otvira lednici a vybira veci.maminka je skvela holka, ale necha ho proste delat, co on chce a take si mysli, ze plesknuti neni treba, proto ta reakce."

Ono sa neda dat rovnitko medzi NEPLACAT DIETA = NECHAT HO ROBIT CO CHCE
Ono sa da aj stanovit dietatu hranice a pritom ho fyzicky netrestat. Je to o tom, co si vyberieme a ako to budeme praktikovat.

Vzdy si spomeniem na ten program "Chuva v akci", na ten klasicky americky. Tie zenske pracovali s detmi, ktore od anjelikov, ktori posluchnu na prvy alebo druhykrat mali velmi daleko.. no, na hony. Velmi casto tie deti boli trestane fyzicky a nezaberalo to.
Chuva zaviedla jasne pravidla (velmi velmi jasne, nikdy sa z nich neustupovalo) a prve co urobila bolo, ze zakazala deti trestat fyzicky.. rodicia neverili a branili sa, ze to bez toho nepojde (ako keby to niekedy islo s tym). A ono to islo. Tazko, pretoze deti boli zvyknute na iny pristup, ale nakoniec to islo.

To neuvadzam kvoli kritike, len ako priklad. Pre mna osobne velmi inspirativny, vzdy som sa pritom vela naucila.
Ale je fakt, ze je to v sulade s tym, co si ja myslim. Teda v mnohych veciach, nie v uplne vsetkom s praktikami tychto chuv suhlasim. A ani necakam, ze s tym suhlasia vsetci.

Tusim som trosku off topic pozeram.. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.