| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vezmu to všechno najednou :-)

Díky za nápad s kurzem na práci s handicap. dětmi, dělala jsem jeden čas dobrovolníka v nízkoprahovým centru, pomáhala jsem při canisterapii pro handicapovaný děti, setkala jsem se s různýma druhama postižení od DMO, přes DS, až po poruchy autistickýho spektra. Mimo jiné jsem měla nevlastního bratra s DMO. Teď si vzpomínám, že právě v tom našem centru jsme měli kurzy na podobný témata dokonce zadarmo, tak se po tom kouknu.
Mám za sebou kus střední zdrav. školy (bohužel ještě ne celou), takže i praxi na dětský neurologii a chirurgii, cca 140 hodin.
Znakovka je taky fajn nápad, aspoň nějaký základy bych mít mohla.
Angličtinou moc nevládnu, zvládla bych se domluvit s rodiči na provozních věcech a povyprávět o tom, co jsme dělali, ale s dítětem asi těžko. Ale pracuju na tom ~;)

Kolik dětí hlídám - záleží jak kdy. Někdy jedno, někdy sourozence, někdy víc dětí z různých rodin. Když jdeme třeba do tý zoo a mám víc dětí než 2 (maximálně jsem byla se 4), beru si ještě jeden dospělej doprovod.

Rodiče praktikující RaR jsem ještě nepotkala, ale i tak se snažím tak přistupovat k jejich dětem, ublížit jim to nemůže. Samozřejmě se nebráním tomu, aby mě rodiče s dítětem pozorovali, přijde mi to normální.

Jsem z Prahy, západní Čechy nehrozí ~t~

Pro Ajli a Limai, http://hlidanideti.rajce.idnes.cz/deti/ - z toho je myslím trochu vidět, že se dětem opravdu věnuju. A to je jenom polovina fotek, protože jsem přes prázdniny mimo a další fotky mám na svým pc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.