| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V poslední době se nejstarší dcera projevuje vůči sourozencům hrozně (je jí 18 let, mladší dceři 11 let, synovi 10 let). Před necelými 2 týdny jsme se vrátili z dovolené (byla jsem tam jenom s mladšími dětmi, starší dcera jet sama nechtěla), od té doby jí doma skoro nevidíme, komunikuje s námi minimálně. Mladší doma taky skoro nejsou, chodí na příměstské tábory. Ráno je odvážím v 8 hodin (to starší dcera ještě spí), domů se vrací kolem půl 7. Když já mám volno z práce, tak děti na táboře nejsou, ale to není doma ani nejstarší dcera. Například nedávno řekla mladším, "že jsme měli zůstat na dovolené dýl, protože byl doma aspoň klid. Taky je škoda, že se nám tam něco nestalo." Já bohužel dělám často až do 22 hodin, po té co jsem přišla domů, tak dcera doma opět nebyla a syn plakal, že ho ségra nenávidí. Sice se jim snažím vysvětlit, že je v pubertě, ale i tak v něm tento pocit zůstává. Přitom oba mladší jí z dovolené přivezli drobné dárečky, mají jí rádi a ona se chová takto. Druhý den jsem se s ní snažila promluvit, s tím že by se měla sourozencům omluvit, ale řekla mi že nemá za co, že je ráda když je nevidí. Pak bouchla dveřmi a odešla. Snažím se jí chápat, ale je to fakt těžké. Budu ráda za Vaše názory.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.