| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jani bude líp ~6~
vím že se to lehko říká, já jsem taky stresáč, hrozně se vším nervuju a manžel je zas flegmouš a nic neřeší.. .(

byli jsme na tom příšerně předloni - malé byly necelé dva a synovi 6, bylo to hrozný, trvalo to skoro rok, neměli jsme takměr za co jíst. Manžel měl na mzdě exe nebudu rozvádět proč, byla neoprávněná, rok mu strhávali peníze a dva roky se vlekl soud. Peníze nám vrátili až letos v únoru, katastrofa, nikoho nezajímalo, že má doma dvě děti, co potřebují jíst a manželku na RD.

Pro mě to bylo ubíjející, když jsem na začátku měsíce zadala do účetnictví co dělám příjem a viděla konečnou částku na jídlo, bylo mi do breku. Hlídání jsme žádné taky neměli do toho jsem v noci 10x a vícekrát stávala k mladší.
Všechno jsem to ustála, byla jsem pevná, řešila to operativně, tu mi mamča donesla kuře, támhle jogurt pro děti. Šetřila jsem kde se dalo a i něco málo jsme si půjčili, abysme fakt se nešli napást. Ale příbuzní nejsou movití.. takže nebylo moc co si pučit. Nakonec nám na poslední tři měsíce vytrhl trn s paty kamarád, co nám půjčil asi 30.000 Kč abysme měli za co jíst, než ta exe skončí.

No nicméně tři měsíce potom, co jsme se dostali z největších sraček jsem se já zhroutila. Prostě to vypětí na mě dolehlo a já měla půl roku velké problémy s tlakem, který mám normálně hodně nízký, ale lítal mi do nepředstavitelných výšek a skončila jsem na práškách.

Dnes se tomu směju, ale bylo to hrozné období a nerada bych to znovu zažila, takže ikdyž nemusím, stále víceméně škudlím a vytvářím rezervu pro stříčka příhodu, až tím manželovi lezu na nervi. Ale on člověk opravdu neví.
Jo já v té době zrušila manželovo penzijní, bylo na něm 30000, ale trvalo 6 měsíců než nám to vyplatí. Na místě tvého muže bych z ing konta ty prachy vybrala. Pro nás vždy byly přednější děti.

Držím ti palečky, abys v sobě našla sílu, já měla kolikrát chuť to někde naprat autem, ale měla jsem už dvě děti, jako máš ty a oni mi dávali sílu. Vím že seš vyčerpaná a asi protivná i na děti a pak si to asi vyčítáš, ale opravdu bude líp a děti ti to odpustí, mají úžasnou schopnost regenerace a odpouštění, mnohem větší velkorysost než dospělí.
~6~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.