| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) hezký~g~

no my když mají kluci volno tak jedeme na výlet během roku....

Ale Luk donesl slohy co úča schovávala za 5let....a ty poslední byli nejlepší.

Měli psát o jarních prázdninách...já měla dovču. Dopoledne jsem je šoupla do auta...vypustila na kopec....oni 2-3h lyžnily a jeli dom....
jeden den jsme jim slíbili večení lyžování a Luk o tom napsal:
Ve středu maminka řekla, že pokud bude hodný pojedeme večer lyžovat. V 17h jsme přijeli na sjezdovku. Kde jsme do 19h lyžovali skoro sami. Byl to krásný den.

Te´d jsme byli na dovče.....vzali jsme je právě do Dinoparku, když jsme byli 3km od něj. Byli max. spokojený takže já myslím, že ty děti jsou rádi opravdu i za tyhle vyjimečný akce.~R^
a dovolená se jim moc líbila...jezdili jsme po městech....koupali se prolezli kosteli, muzea a tak....chtějí jet za rok zase....vymysleli , že by jsme mohli spát každý den jinde,ale to by chtělo shánět kempy....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.