| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak synovi je 14 měsíců a stále ho používáme... a asi ještě dlouho budem. Nechápu, jak tady maminky píší o falešných poplaších - nám malý doslova putuje celou noc po postýlce a máme monitor dechu Nanny a ta podložka snímá naprosto celou plochu postýlky - je dostatečně citlivá! Poplach jsme měli za celou dobu jen 1x v noci a myslím, že to bylo tím, že se jen dlouho nenadechl, když jsem přišla k postýlce, tak normálně a klidně spinkal! A i když to někomu spouští, to raději vyděšená jak blázen poletím 100% za den k postýlce, než jednou nemít monitor a nepřiletět a být pozdě! Mám monitor nomálně zavěšený a malý se o něho vůbec nezajímá, že by za něho tahat nebo tak, ale je to i tím, že když usíná, jsem tam s ním a když se vzbudí, tak jde hned z poslýtky ven, takže na to tak nějak nemá ani čas :-) Ale je dobré řešení, pokud si s ním děti hrají, dát ho pod postýlku, např. na nohu. Jinak rozhodně by se měl používat do 1 roku věku dítěte! Ale moje mamka na mě chodila koukat jestli dýchám dokud jsem se neodstěhovala a to mi bylo 23 let :-) dokud bude malý v dětské postýlce, tak mu ho určitě nechám, nijak to mě ani jeho neobtěžuje, takže žádný problém. Prostě jsem klidnější i když už je mimo převážné riziko náhlého úmrtí. Taky jsem slyšela v televizi, že monitor na to vůbec není, ale pro klid v duši a pro malého bych udělala vše, co je možné a víc už toho bohužel udělat nejde. Takže maminky buďte opatrné a já doporučuji používat co nejdéle!!! Vždyť jde o bezpečí našich dětiček a co si budeme povídat i starší dítě může v noci např. zvracet... PS: JInak na bříšku malý nespal, dokud se sám neotočil v postýlce, teď už spí ve všech možných polohách, nechávám ho, jak je mu pohodlně!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.