| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K. pozri, ja som svojimi príspevkami chcela povedať len to, že často čítam a aj v reálu vidím, že proste tie ženy nakoniec pri dlhodobejšom vzťahu "len na sex" to fakt nezvládnu a zamilujú sa. A to je potom - pre ne - cesta do pekel. Len malé percento z nich toho muža získa (jo, sú aj také prípady).

Ja osobne toto všetko beriem s nadhľadom. V živote som mala aj vzťahy len do postele, ale ja osobne som nikdy od toho nečakala viac ani po dlhšom schádzaní sa. Teda ano, raz som od toho začala sama v sebe očakávať, to sa mi ale spustila moja kontrolka pudu sebezáchovy a toho muža som pustila k vode, ač škemral, doliezal ešte dosť dlho.

Toľko je prípadov v podstate nešťastných žien, žijúcich v paralelných vzťahoch. Také ani neodsudzujem, skor mi ich je ľúto. Že si nakoniec nevedeli poradiť samé so sebou a skončili jak skončili.

Je ich málo, čo dokážu zostať dlhodobo "nad věcí". Pokiaľ zostanú, tak jo, nech si taký vzťah udržujú ak im to vyhovuje (mám názor, že v takom prípade by mal mať výčitky hlavne ten z toho páru, čo zahýba).

P.S. Neveru neomlúvam, nepáči sa mi, ale som realista a viem, že jej je medzi nami v tomto svete snáď až príliš moc. Bohužiaľ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.