| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V předchozím tématu se psalo,že s příkrmy se začíná hlavně kvůli železu v červeném mase.
Moje kamarádka je vegetariánka její děti maso ještě nikdy nejedli chlapečkovi je 17měsíců a holčičce budou 4 roky.Má prostě v tomhle jasno maso je špatné dělá jí zle a dětem ho taky dávat nebude protože pro ně není důllěžité.To samé s cukrem je to bílá smrt jak jsem často slyšela když si její dcerka někde vydupala lízátko tak celou dobu co ho lízala tak jí říkala,že je to hnus a bílá smrt.

Jaký na to máte názor? Můj názor je,že maso je ve stravě důležité odjakživa jsme ho jedli.Kamarádku neodsuzuju a říkám at si své děti živí každý jak chce.Jen mně zajímá váš názor a taky názor nějakého lékaře~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.