| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"na tenhle výlet mne poslala máma, abych to viděl, já to mám rád". Neskutečně obdivuju tu mámu, nevím, jestli to bylo poprvý (a taky nevím, zda nespala po dobu toho výletu, nebo naopak, klidně spala - myslím, že nespala, ALE FAKT V DOBRÉM) kluk nadanej na historii, paměť neskutečná, poutavej, ale hledal právě .... tu berličku. Nám to neublížilo a naopak bylo fakt poutavý ho poslouchat. Neublížil a doufám, že my ani jemu.

Diagnózou si jistá nejsem, nejsem doktor, zakoktával se, nebo zadrhával v řeči v momentě, kdy fakt cítil, že to musí okomentovat rychle, nebo něco rychle řešit a reagovat... Kdybych nebyla přecitlivělá, ani bych si nevšimla, že je jinej... protože ve stresu melu atd... tipuju spíš AS, na straně druhé o autismu jako takovém vím velmi málo, ale oční kontakt nebyl problém, žádné trhavé pohyby, trvalo pár dní, než jsem pochopila, že potřebuje nějaký pocit jistoty a že je to dospělej mužskej a ne kluk....

Ale fakt super. A problém jsme doufám vydýchali na všech stranách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.