| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

máme u nás v městečku taky takového zaostalého chlapce.když jsem ještě pobývala v mém obchůdku občas šel kolem a byl družný,povídal si se mnou,bylo na něm znát,že má o kolečko mín..
byli jsme tu čerstvě nastěhovaní,poptala jsem se na něj..
maminka se znova vdala,kluk zůstal tátovi.
kalhoty po kotníky,asi rychle vyrostl a dlouhý klátivý krok.
bylo mi ho líto.
požádala jsem ho o pomoc při vyndavání kytek před krám,každé ráno přišel,pomohl a dostal 50 korun.bylo mi jedno na co,jestli na blbosti,nebo na cigára,byly to evidentně jediné peníze,které dostal do ruky.

probralo mě z dobráctví,když se jednou zčista jasna večer když jsem zavírala krám oběvil za mnou,stažené kalhoty a onanoval.

maryl mám už strach s bohem zapomenutých přerostlých chlapců..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.