| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lusio, osobní zkušenost:

s manželem jsem se rozváděla dlouho a těžce (emočně), v podstatě - i když hodně věcí hrálo pro rozvod, nějak se nám od sebe nechtělo.
Pár let po rozvodu to probíhalo tak, jak píšeš. Společné oslavy narozenin, části vánočních svátků, vcelku pravidleně společně trávené víkendy na chalupě (tak 3 v měsíci).. V podstatě jsem ze špatného manžela udělala dobrého kamaráda :-).
Pro syna v pubertě to bylo úžasné.

Asi po třech letech, zhruba ve stejné době, jsme si já i ex našli "vážnou známost" a společně trávený čas se zredukoval na večeři při příležitosti synových narozenin.

Tolik za (ex)manželku.

A za novou partnerku - svého partnera jsem poznala přesně v té situaci, o které píšeš - rozvod na spadnutí (žádost byla podána asi týden po té, co jsme se seznámili).
Protože sama vím, jak velmi těžké je emočně se odpoutat od dlouholetého partnera, byla jsem poněkud citlivá na budoucí ex mého přítele.
Na rovinu přiznám, že to, o čem píšeš, bych nezvládla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.