| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liljo, docela si mě pobavila, tak o výši alimentů starost neměj. V případě mého přítele a jeho příjmů opravdu malé alimenty neplatí.
A vždycky když bylo potřeba, tak i přidal na školy v přírodě, kroužky aj. aktivity. Samozřejmě je otázka, co z toho pak ta holka ve finále má, když chodí v malém oblečení a donedávna doma dostávala jeden jogurt k večeři. Ale to je věc její maminky a jejího přístupu.

Ale to nemá zase smysl tady rozebírat. Osobně se domnívám, že není nic špatného na tom, když člověk nechce zůstat otupělým a snaží se trochu trénovat hlavu a rozvíjet ducha. Mimochodem už v 19. století vědci a literáti a všelijak významní pánové měli teorii, že maminka, která něco ví, může také svému dítěti něco předat / a tím se rozhodně nemyslí, aby se vyznala v kvantové fyzice/. Ovšem asi by bylo lepší a společensky přijatelnější, aby člověk řekl, že má zůstat blbcem, protože je to pohodlné a zároveň se tím nad nikoho nevyvyšuje, ani vyvyšovat nechce.-).

Někdo tady plácl, že se nediví, že nám exka holku nechce dávat, protože jsme hrozní lidé. To mě taky pobavilo. Ty důvody jsou úplně jiné, proč tomu tak bylo. A mimochodem teď jí máme pravidelně, protože má maminka nového partnera a ten zrovna svou novou "dceru" nemusí.
Tak se jí snaží zbavovat, jen jak to jde.

A co se týče práce, mám kamarádku, která se momentálně živí jako uklízečka, i já jsem jako studentka chodila uklízet (jiná brigáda se tehdy prakticky nedala sehnat). Já nemám nic proti lidem, co se živí rukama. A dokonce je obdivuji a fandím jim, zvláště obdivuji lidi manuelně zručné. Protože jsou to pracovití lidé. Ale co ráda nemám je, když je někdo lenoch, který čeká s nataženou dlaní, co mu kdo dá.
Je ale fakt, že by také naše exka mohla být na sociálních dávkách, takových nepracovitých lidí je taky hodně.

A pokud by někdo chtěl použít argument, že naše exka samoživitelka nemůže kvůli malému dítěti mít normální práci, tak vězte, že naše holčina je už na druhém stupni:-) a od pondělí do čtvrtka tráví odpoledne na kroužcích. A když mohla být od šesti let večer sama doma, když se maminka šla bavit /bohužel toto jsme se dozvěděli až posléze, samozřejmě bychom malou pohlídali, nebo tchyně apod./ do města, tak si myslím, že dnes ve svém věku by do šesti doma sama vydržela. Navíc z kroužků chodí stejně nejdříve kolem čtvrté.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.