| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak samozřejmě je diametrální rozdíl mít dvojčata a dvě děti po sobě... Moje máma měla mě a bráchu po 13 měsících a tvrdí, že s náma neměla tolik práce co M8M J8 s klukama... Ale Tygříci jsou extrém, podle nich se nikdo řídit nemůže... Kluci byli uřvaní od rána do večera,-zůstalo jim to do dneška... V klidu spotřebovali každý měsíc bebu AR za 4000 to nepočítám plíny... Na měsíc jsme měli 8000 pro celou rodinu... tak si to spočítej... Nikdo nám na nic nepřispěl, nikdo nepohlídal...Ale chtěli jsme je, tak jsme se starali sami. elou výbavu jsem pořídila do 10.tisíc včetně autosedaček+7tisíc za kočárek... 90% věcí bylo z MMB... Teď má Daneček takovou zásobu oblečení, že můžu prát jeho věci jednou týdně, je na MM i když odstříkaném, tak když to srovnám s klukama, tak už je zaplacená skoro 2x ~t~ Kočárek mám nový rovnou trojkombinaci a tentokrát jsem si nevybírala ten nejlevnější, ale bylo na to poctivě našetřeno, stejně jako na porodnici (tady je soukromá)...

Souhlasím s tím, že první 2-3roky jsou u dvojčat masakr... Dle mého hlavně psychicky...

jestli přidat nebo nepřidat to ti nepovím. Rozhodně bych ale zachovala pro vícečetné rodiny porodné....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.