| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anni, jj to jsme zvažovali jako první, v záloze máme ještě jedny důchodce z okolí, který hlídají už kamarádce klučíka (vyzvedávají ho ze školky a pak ho tři hodiny opečovávají), tak že by třeba vzali i naši holku- jsou ve špatný finanční situaci, tak šance je, ale nevíme jistě jestli budou mít zájem... V tý práci na mě zřejmě čekají, takže bych se měla vymáčknout... Musím teda vědět, že když nám to Ti známí důchodci odmítnou, že to příp. budeme schopný zajistit i jinak.
U příp. maminky s dítkem mám hrůzu, že by nám pak rušila hlídání kvůli doktorům a třeba nachlazení naší holky, aby nenakazila její dítě... ~k~ Já fakt nevím ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.