| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já beru v Praze 70-80 kč za hodinu za jedno dítě, za dvě děti 90kč/hod. Ale hlídala jsem třeba i samoživitelce za 50kč/hod., to bylo sice hodně málo, ale zase to bylo v prac. dny 12 hodin a jenom dva měsíce (pak šla malá do školky), takže to nebylo tak špatný.
Jsem ale široko daleko nejlevnější ~t~, většinou berou kamarádky kolem 100kč i víc, nedávno jsem byla s jedním hlídacím dítětem na hřišti a holka, co tam byla s dětma 8 měsíců a 3 roky řikala, že dostává 150kč/hod. ...
Já to beru i podle času, kterej s hlídacíma dětma strávím, když po mě chtěla paní, abych vodila dítě ze školky, bydlela na opačným konci Prahy (45 minut cesty od mýho baráku), byla to sice záležitost na 20 minut a nabídla mi 80kč za jednu cestu, ale nevzala jsem to ~d~ Přitom dlouhodobě bych nějaký dítě hlídala třeba i za míň, je to na domluvě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.