| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji za spoustu podnětných příspěvků! :)

Každopádně jsem ráda, že není kam spěchat - na mojí diskuzi děti používají nočník od 12 měsíců, tak jsem získala dojem, že by teda Dan mohl začít taky, ale koukám, že má do dvou - tří let času dost.

Samozřejmě nás na záchodě viděl (však si ho tam beru někdy sebou, aby mezitím něco neproved), tatínka taky viděl, ale nějak to nevzal tak, že se ho to týká taky, prý se snažil zachytit proud do ručiček :)) Bohužel ještě nestojí ani nechodí, takže čůrat ve stoje ještě zkoušet moc nemůže. Ve sprchovém koutě tráví dost času, má tam hračky a my se mezitím sprchujem a tak podobně, ale zatím se jen párkrát vyčůral, tak to budu příště důkladněji komentovat. Jinak záchody má rád, ale myslí si, že se tam myjou ruce.

Příští rok budeme mít novorozeně a s ním bych bezplenkovou metodu chtěla vyzkoušet, tak by se Dan snad inspiroval...

Líbí se mi nápad s lehkýma kalhotkovýma plenama, aby se tolik nepařil, pokusím se je nějak sehnat. A zkusím ho nechat dole bez aspoň hodinku dvě každý den. Chtěla bych ho dát do školky příští rok, jestli by ho vzali i pod tři roky. V Belgii (kde jsme žili předtím) je odplenkovaný (odpleněný?) dítě podmínkou, ale tady je to prý jedno, takže to nebudu hrotit. Hlavně mi jde o ten červený zadeček.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.