| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kurnik zrovna dneska jsem chtěla založit podobné téma. Mám 9-ti měsíční dceru, do 4 měsíce zlaté dítě, od té doby HOROR!!!! furt řve řve a řve, chodit na procházky bylo nemožné, to až ted co je ve sporťáku a má rozhled tak to jde. Teď jí leze zub a řve o to víc, takovým ječákem že mi brzo asi prasknou bubínky. A netečou jí u toho ani slzy. Nechat ji sekundu samotnou = jakože není přilepená na mně je nemožné. Nezvládám vůbec nic, mám ještě 4,5 letého kluka, které je díky té malé pijavici odkázaný sám na sebe. Je mi ho líto, fakt na něho nemám čas. Když chci aspon večer mu číst pohádku, tak zase do toho ječí ta malá, když ji vezmu k nám tak trhá knížku ... ach jo.
Omlouvám se, samozřejmě jsem ráda že jsou děti zdravé. Jen už na mně padá depka. Jsem s nima pořád sama, nikdo nepohlídá, manžel nepomůže. Všude kam jdu musím tahat i děti.
Malé říkám Moja, podle té gorilky. Ta naše malá by se totiž nejradši nosila přilepená celý den na mých zádech ~6~

Jo a ty bachovky už jsem se ptala jedné známé, co se zabývá léčitelstvím a ona říkala, že pro malé děti ne-e. Tak čekám jestli z toho vyroste. Ještě mně napadla kineziologie, už fakt taky nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.