| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, já mám páreček, no a při porodu měla dcerka o půl kila míň než syn, zhruba od 1roku do 3 měli vždy váhový rozestup 1,5kg, syn byl holt chlap.
No jinak s papáním jsme to měli vždycky naprosto stejně, v porodnici (cca 6 týdnů) jedli po 7x denně, no dojeli jsme domů a jedli 8x denně. No holt jsem v noci dvě hodiny spala a hodinu přebalovala a krmila z lahve - mlíčko bohužel nebylo.
Zhruba ve 4 měsících se interval natáhlze 3 na 4 hodinky a to trvalo až do 9-tého měsíce, pak si vypustili papání ve 2 hodiny v noci. Ještě i ve 2,5 letech jsem vstávala v noci i 10x , sice jen na pár minutek, ale i tak to byl mazec, vyspím se celou noc až teprve za poslední rok.

Nevím co bych ti poradila, nějak se mi to nezdá normální kojit tak často, třeba jí to mlíčko od tebe vážně nestačí, třeba je zrovna pro ni slabé. Zkus se zeptat u Doktorky, třeba bys mohla zkusit nahradit večerní krmení nějakou mléčnou směsí do lahvičky, aby se malá víc zasytila
(já dávala na noc párkrát taky Nutrilon Forte?? a bylomi to houby platné, ale kamarádce děcka po to mlíku spala celou noc....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.