| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla jsem Vám moc poprosit, jestli by jsme mi nezdělili názor na tuto věc.
Je mi 26 let, mám dvě děti, další těhotenství neplánuji. Jsem krátkozraká, na každém oku - 6.75 dioptrií.
Peníze řešit nebudem, o ty nejde.
Spíš o tu operaci jako takovou. Mám pocit, že mám tak velké dioptrie, že by mi to asi stejně nedokázali srazit na nulu, takže stejně asi i po operaci nějaké ty brýle nebo čočky jako doposud budu muset mít. Takže přemýšlím, jak velký smysl by to mělo. Nejde mi o peníze, ale o riziko. Jednak jsem slyšela, že laserová operace dost bolí, pak taky, že se stávají případy, že po operaci člověk vidí doživotně zkaleně, a také jsem snad slyšela něco o tom, že při srážení velkých dioptrií se stane oko tenčím a může prasknout, je to pravda, nebo jsou to jenom fámy?
Život skoro se sedmi dioptriemi není sice na jednu stranu zas tak extrémně omezující, ale přecejenom omezující částečně je.
Přemýšlím, jestli mám, nebo nemám se o to začít zajímat, jestli mám o tom uvažovat, nebo se na to vybodnout.
Díky moc za názory.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.