| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, prosím o radu, pomoc, podpodru...?:-)...Právě jsme se vrátili od zubařky, takže se to ve mně začerstva nějak pere...:-)....

Synovi- přesně 2roky -na kontrole objevila dr. kaz na dvou stoličkách, domluvili jsem se tedy na dnes, že uvidíme jak to půjde, a pokud by byl velky problém a ošetřit by nešlo, pošle nás do Prahy,kde by dostal malej sedativa.
Předem jsme se bavili, že pokud bude protestovat, opravdu to necháme.
Doma jsem nacvičovali, zkoušeli a domlouvali, a vypadalo to že to projde v pohodě.
No a dnes to samozřejmě začinalo sice slibně, ale prootže už to chtěla dr dodělat, skončilo to protestem, řevem a nakonec držením násilím, asi ale hlavně proto, že mu prostě něco davali do pusy, a byly na něj dvě...seděl mi samozřejmě na klíně.A příjemné mi to samozřejmě nebylo:-(a má tak nějak trochu výčitky...
Hlavněj sem se opakovaně ptalla, jestli ho to nemůže bolet, a neřve hlavně proto, a to prý určitě ne, že je kaz malý...
Byla to fakt chvilka, a pak se hned uklidnil... na druhý zub jsme se domluvili až za měsíc, až trochu zapomene:-)
Ordinace je to moderní, dr je mladá,příjemná, s dětmi zkušenost má, pry to takhle u těhle mrňousů probíhá, a že náš byl ještě hodnej, že jen řval, a ani se nevzpouzel...no nevím...:-)

A já ted nevím, co mám dělat....absolvovat pravděpodobně totéž ještě jednou...jak to pak bude do budoucna, bude mít hysterák jen co vlezem do dveří...?
Nebo ho ošetřovat pod sedativy??Rvát se mi to do něj teda moc nechce, kvuli pěti minutám....:-(...
CO je lepší?
Máte někdo zkušenosti, radu?
Jiné řešení?:-)
Samozřejmě, mě napadlo ošetření laserem, či ozonem, ale to by nám snad Mudr případně nabídla, jestli je to vhodné....?
Ještě jsem měla i tip na pastu TOOth Mousse, tekutá sklovina, a to pry by nám nepomohlo...takže fakt nevím.
Jinak pro srovnání, péči o chrup samozřejmě nezanedbáváme, sladkosti minimum,sladky pití vůbec. Péče je stejná jako u druhy skoro 4letý dcery a ta má zoubky úplně zdravé...

Děkuji moc!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.