| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

promiň, ale na manžela se vyprdni, jak jsem psala výše o dcerce, co má ADHD a v podstatě od narození furt jen řvala a řvala a řvala a vstávala po hodině, ve 23m jsem ji přestala kojit, a jakej byl div, že ale pořád v noci nemohla spát, ta jsem se přestěhovala za ní do pokoje, ale stejně spala stejně špatně, manžel taky tehdy prohlašoval, esi jako ji nerozmazluju a s ní potažmo i staršího syna, který už krásně byl zvyklý usínat a spát sám. No já ten pocit neměla, cítila jsem, že momentálně mě potřebuje mnohem víc než manžel a taky jsem nebyla schopná 20x za noc se přesouvat z dětského pokoje do ložnice a zpět a ona mě stejně ve spánku křečovitě svírala a když jsem se pohla, tak hned byla vzhůru.

na tříleté prohlídce jsem už byla těhu s třetím mimi, blila jak amina a k tomu 8x i víckrát v noci vstávala k malé, které se přidali noční děsy, jen jsem se zmínila dr a ona mě hned odeslala k psycholožce, na neuro a psychiatrička. Psycholožka řekla, že to dělám dobře, že ona by to nikdy dřív neřekla, ale že její syn - v pěti letech po operaci v nemocnici začal mít noční děsy a že u něj taky vždy byla, a že to dělám dobře, že mě potřebuje a že u ní mám být a manžel at si pod fousy morousí a že to vypadá na ADHD a hyperaktiv, nevypíná jí mozek.. atd.. atd..

no a teď ve 3 letech a 9ti měsících, po cca 7mi měsících na homeo dcerka usíná sama a vstává v noci 1-2x bez hysteráku, spí ve své postýlce, pro mě si max přijde, nebo mě zavolá a já už dva měsíce před porodem jsem byla zpět v ložnici. A teď jsem strašně ráda za ten impuls, který mi ta psycholožka dala, že to mám dělat, jak to cítím, že ten šestý smysl mám vyvinutý dobře - a ty určitě taky, poté že to dělám dobře mi řekla i neuroložka přímo před manželem a jemu zase pro změnu řekla, co ve svém chování má změnit, aby se jejich vztah změnil k lepšímu.

Momentálně máme šikovného hodného třeťáka, spokojenou usměvavou trošku stále akčnější skoro čtyřleťandu a spokojené 4,5 měsíční miminko. A ač mi stává víc než tobě, jsem dostatečně vyspaná - po těch třech letech takměr bez spánku a odpočinku s dcerkou, že jsem hlavně spokojená já.

Na manžela prď, já si vyslechla keců od příbuznejch a manžela a teď všichni vidí, že jsem měla pravdu, že mě prostě potřebovala. A opravdu se hoď do pohody, on to cítí, tydle mimískové to hrozně vnímají, dcera ta to třeba vnímá dodnes, když jsem naštvaná na manžela a ani nemusím nic říkat tak ona se s ním taky nebaví ~d~ a když náhodou na něj vyjedu, tak mi říká, ať jsem na něj hodná ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.