| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uvedu jeden varovný příklad ze života - je extrémní a katastrofický. Když jsem občas jako dítě a dospívající byla protivná a snažila se uhájit si nějaký svůj zájem, tak mi jedni mí příbuzní opakovaně dávali za příklad jednu svoji známou - osobu za všech okolností milou, obětavou a ústupnou, která ať se jí dělo cokoli, ať na ni byl kdokoli sebenepříjemnější, se nikdy "nesnížila k tomu, aby štěkala a byla protivná jako ty, vždy reagovala mile, elegantně a na úrovni". A jednoho dne tato osoba v nepříliš pokročilém věku za nevyjasněných okolností zemřela. Nejspíš to byla nešťastná náhoda, ale mohla to být i sebevražda. A já nejsem jediná, kdo si myslí, že prostě už neunesla to své věčné "keep smiling, ať se děje, co se děje". Že prostě kápla poslední kapka a přetekl jí pohár trpělivosti. Je to už spousta let a přesto na ni vzpomínám, když se neudržím a "shodím se" tím, že někdy taky štěkám a jsem protivná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.