| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"v plném rozsahu" - to je právě ono. Pro každého je ten "plný obsah" něco jiného....

Když jsme třeba ještě neměli děti, odjela jsem na rok do UK, manžel tady rekonstruoval byt (začal tím že všechno - všechny příčky a umakarty a starý podlahy vyboural, já v tom bordelu nemohla přežít, tak jsme se dohodli že já odjedu a on bude mít rok na to dát do nějak do kupy - po svým, bez mýho kibicování. No, hádej kolikrát za ten rok asi vaři. 0x, pokud nepočítám čaj a párky (na střídačku ve varné konvici, kuchyň ještě nestála, jinak v práci nebo u mámy nebo někde v hospůdce). Hádej kolikrát za ten rok pral. 0x. Pračka byla plesnivá když jsem přijela. Hádej kolikrát za ten rok žehlil. 0x - stejně jako o praní se i o žehlení postarala v nejnutnějším případě maminka, jinak si došel koupit nová trička, boxerky, ponožky a šmytec. Nicméně - za ten rok to fakt stihl (vyzdít nové příčky, položit nové podlahy, zavést elektriku, obložit koupelnu, vymalovat... s celkem minimálními náklady).

PŘESTO - všechny tyhle domácí práce DOKÁŽE udělat, když je to potřeba nebo když ho požádám. Není to o tom že by je nedokázal nebo nechtěl dělat. ale když je NEPOTŘEBUJE, dělat to zkrátka nebude.... že. Dneska spolu žijeme úplně v pohodě, není žádnej lenoch, je všímavej a zvládá spoustu věcí - včera jsem byla ve škole, on nejdříve jel ráno do práce (od 4 do 7), pak se vrátil, dal dětem snídani, já jsem odjela. Oni spravili 2 kliky, botník, uklidili kuchyň (dokonce i vytřel poněvadž junior si nějak zapoměl hlídat čůrání), uvařil buřtguláš - výtečnej (napoprvé, jako Pája), a pověsil prádlo. S dětma venku byl taky. Vrátila jsem se v půl sedmý večer úplně vyždímaná, dostala jsem ohřátý guláš a teplý čaj a šla jsem si lehnout. Vysprchoval děti a dal je spát, pak mi přišel říct že si jde na 2 piva.

Takže já ocením, že dokáže dělat ty věci tehdy, když jsou potřeba. Ne jen tak na ukázku aby se neřeklo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.