| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

syn se narodil v 36t, měl 2960g. měl dlouho žloutenku, pak ještě problém s červenými krvinkami. ihned po narození ho dali do inkubátoru n JIP a tam strávil víc než 10dní (přesně už si nepamatuji). chodit za dětmi mohly matky kdykoliv, děti se z inkubátorů skoro nevyndavaly. takže moje návštěva vypadala tak, že jsem stála u inkubátoru a koukala. :-/ sáhnout jsem si na dítě taky nemohla, doktorka hned začla prskat, že jim ho budím. byla jsem z toho tak špatná, že jsem tam chodila opravdu minimálně (jen 1-2x denně) a pak se nechala propustit bez něj. o kojení se tam se mnou nikdo ani nebavil, a ani jsem pak neměla mlíko. jezdili jsme tam pak s manželem každý den na návštěvu a 10.den od narození nám ho dali pochovat (pravděpodobně díky mladé a milé sestřičce, nikoho jinýho to tam nenapadlo a já jsem neměla odvahu z mojí strany cokoliv podnikat, abych nedostala vynadáno). pak už to ale bylo lepší, byla jsem s ním na pokoji a mohla jsem se o něj konečně starat na tom pokoji pro matky s dětmi.





Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.