| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko... musí obrnit, to fakt nevím, asi nemusí.
Ono je to složitější, hele já vím, že tihle čerti jsou převlečení lidi, ale mezi 13-17 jsem se bála vyhodit nos z domu, protože tady chodili dospělí chlapi a byli fakt strašidelní (pak už i opilí).

Ale v základu se tu bavíme o čem? O tom, že Limai něco popsala nějak - zase emotivně - dcerka, která toho byla účastna. Takže tohle je coby kdyby bez toho abychom cokoliv konkrétního věděli.

Tudíž jsem schopná neřešit vůbec nebo udělat kravál, protože nevím, jak co bylo.

Za mne - děti se strašit nemají. Mají mít respekt a uznávat autority. Obojí mají mít v případě, že respekt a autoritu opravdu taky cítí - tzn. není-li v přímém rozporu s jejich vlastním názorem v momentě, kdy už ten názor mají a jsou schopni chápat, rozlišovat a o názoru polemizovat a pochopí, že holt ten starší či vzdělanější či vyživující má z jiného úhlu pohledu vlastně pravdu.

No, nejsem zrovna vzor tolerance coby rodič, naše diskuze jsou velmi zajímavé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.