| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach jo.....

Mě rodiče o žádném Ježíškovi neříkali, prostě byly dárky pod stromečkem a hotovo. Koledy jsme nezpívali, žádné tradice nedělali (myslím tím lití olova, pouštění lodiček, atd.). Štědrý večer probíhal takto - uhoněná a lehce nervní maminka po snědení večeře mě a bratra vyhnala do pokoje, aby mohla dát dárky pod stromek. My s bráchou jsme měli jedinou zábavu, čím déle jsme čekali, tím víc jsme předpokládali, že tam mamka s taťkou dávají dárků. Ale napětí, tajemno nikde. Něco mi v tom chybělo, i když jsem jako dítě samozřejmě neuměla vysvětlit co. Svým dětem jsem o Ježíškovi různě upravené pohádky a kouzla vyprávěla a jejich rozzářená očka byla tou nejlepší odměnou. Jak se dcerka bála, že nás po přestěhování Ježíšek nenajde, i když jsme ji uklidňovali.

Dnes už jsou velcí, pod stromečkem je pořád moc fajn, ale to kouzlo už přeci jen trochu chybí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.