| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hledám pro děti vyzvedávání ze školy a školky, a během dopoledne od podání inzerátu se mi přihlásilo 17 lidí. Když z toho vytřídím ty, které se mi už po telefonu nebo mailu nezamlouvaly, stejně jich zbývá moc. A teď nevím, jak to vyřešit prakticky - jeden den se slečnou sejdu, popovídáme si, a odpoledne půjdeme pro děti do škol. Druhý den dám do škol zmocnění k vyzvedávání pro danou osobu a ona je vyzvedne a přivede sama. Bude-li to OK, tak fajn.

Ale co když se slečna dětem nebude po dvou dnech líbit? Budu to celé opakovat znovu, takže budu mít obden schůzky s kandidátkami, a třikrát do týdne budu ve školách měnit pověření k vyzvedávání? Asi mě tam budou mít za blázna, co neví, co chce.

Máme teď totiž paní, která se mi už na první pohled moc nelíbila, stará dáma, špatně chodící, ale neměla jsem v tu chvíli nikoho jiného v záloze, tak jsem jí vzala. Vyzvednutí se mnou bylo v pohodě, pak byla sama jednou vyzvedávat. A další den mi dcera nesměle šeptla, že se paní E. nelíbí, že jim zakazuje sahat na sníh protože je fuj, a že hudruje, ať si pospíší, a že se jí bojí...(neplatím hodinově, ale fixní částku za dovedení dětí bez ohledu na čas, který to trvá). Tak se bojím, že budu vybírat dlouho a z dětí budu dělat pokusné králíky.

Jak jste to dělaly vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.