| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luisito, to byla ironie ode mě.
Já jsem tak svobodomyslná matka, že ačkoliv jsem děti nikdy na nočník nevysazovala, ani mi nečůraly po podlaze, ani jsem jim nedávala za vykonání potřeby odměny, kupodivu byly čistotné v roce a půl. Stačilo reagovat na jejich potřeby a signály, které dávaly, a nehrotit.
I když je fakt, že v očích mé matky a babičky začaly být čistotné velmi pozdě :-).
Dneska je ale jiná móda i praxe, znám třeba v Německu nebo ve Skandinávii čtyřleté děti s plenami, přebalují je i ve školce, časem možná budou i ve škole. Pro výrobce plen by to bylo optimální.
Je to každého věc.
A je pravda, že většina dětí nakonec přijde na to, že nosit si záchod nepřetržitě v gatích, není pohodlné, sama a pak plíny fakt sundá ze dne na den.
Akorát mně přijde zbtečné jim ten návyk vytvářet, protože při narození jsou mimina čistotná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.