| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak tak, když mi naší kupovali ještě oblečení a boty, oni rádi nekvalitní věci, protože jsou levný. tak jsem dostala pětistovku na boty, vydržely 3 měsíce, protože jsem hodně chodila venku a neměla jsem je s čím střídat a pak jsem prosila o další pětistovku, protože už jsem měla na nich díry. když jsem začala sama vydělávat, jedny z prvních peněz (tehdy ještě za brigádu) jsem utratila za boty. byly to adidasky za 16 stovek, já jsem se rozmýšlela, jestli to za ně dát, jak je to šíleně drahý, nakonec jsem dala. připadala jsem si jak v nebi, v nich nějaký polštářky nebo co , žádná plastová mřížka, záda mě přestaly bolet, dál jsem ušla a světe div se, mám ty botky dotěď a nedám na ně dopustit. a to jsem jakou dobu taky neměla s čím střídat a chodila jsem jen v nich. takže podle hesla: nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit kupovat levný věci. některý lidi viděj jen kolik to stojí, ale už neřešej, jak v tom je, jak to vypadá a jak dlouho to vydrží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.