| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já asi znám ty špatné tipy lidí. Pořád slyším, jak se děti z waldorfské školy nechytají na školách středních. Já mám asi smůlu, ale neznám osobně nikoho, kdo by se v životě neuchytil, nedostudoval, byl nezaměstnaný a přitom prošel WZŠ.
(2 dívky na Filosofické fakultě , 1 kluk na medicíně, 2 kluci na přírodovědném gymplu....)
Mám hodně známých s dětmi, které tu školu vyšli, nebo ji ještě navštěvují.
.
Děti jsou zvídavé, otevřené, komunikativní, výborně argumentují, jsou lačné po vzdělání, chápou věci v souvislostech, mají široký záběr, pestré zájmy, oproti vrstevníkům více čtou, jsou zručnější a vyrovnané.

Zrovna včera jedna naše známá nazvala waldorf ,,zvláštní školou,,.
Proč? Podle ní není normální neznat to, co všichni. Tzn. počítačové hry, hry na mobilech, televizní seriály, reklamy...
To prý mého syna vyřadí z kolektivu a může uspět jen na té zvláštní škole mezi exoty.
Jo, přesně tohle chci. Málokdo to dnes chápe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.