| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano.I já mám milence. Nebudu zde vysvětlovat proč, stejně je to jako u většiny případů. Jen mě zajímá, jak poznám, že to myslí "vážně", že mě nechce jen do postele a nazdárek. Milenec je o 15 let starší, kamarádka říkala, že ten už to se ženami určitě umí. Mně příjde, že mě má rád. on je ženatý, vím, že manželku miluje a nechce se rozvádět ( i já to mám stejně), jen se prostě strašně přitahujeme a je nám spolu dobře.nějak na mě netlačí, píše mi krásné sms, volá, zajímá se o mě. A v jeho objetí cítím, jak mě má rád.
Jsme spolu takhle už dva měsíce a na sex zatím nedošlo.Ale cítím, že za chvilku k němu asi dojde, protože to odolávání je dost těžký.
jak ale říkám, kamarádka,ač ho nezná, mi tvrdí, že on je zkušenej a že to prostě umí všechno zahrát. A jde mu jen o tu postel( samozřejmě, že vím, že v mileneckém vztahu jde hlavně o sex). jen prostě nechci naletět.
Máte někdo nějaký rady jak to poznám??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.